O nákupech

Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky internetového obchodu PYTLÍCI.CZ v platném znění od 1. 9. 2012

Fakturační adresa:

Jan Hikeš
Oslavice 18
594 01 Velké Meziříčí
IČ 872 48 697
DIČ CZ 79 07 17 4363
číslo účtu: 670100-2211288402/6210

 

Obchodní podmínky upravují vztahy a vymezují vzájemná práva a povinnosti mezi provozovatelem a zákazníkem internetového obchodu www.pytlici.cz

Provozovatelem tohoto internetového obchodu je Jan Hikeš (dále jen prodávající) bydlištěm Oslavice 18, 594 01, Velké Meziříčí

Zákazníkem se rozumí každý návštěvník internetových stránek provozovatele, který prostřednictvím systému internetového obchodu odeslal řádnou objednávku (dále jen kupující).

Aktuální znění podmínek je vždy dostupné na www.pytlici.cz. Odesláním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito všeobecnými obchodními podmínkami, a že s nimi bez výhrad souhlasí.

Nestanoví-li tyto všeobecné obchodní podmínky jinak, řídí se práva a povinnosti účastníků příslušnými ustanoveními obecně závazných předpisů platných v České republice.

Neručíme za nesprávné skladování

Mnohé potraviny je po doručení třeba neprodleně uložit do skladovacích obalů u vás doma. Vzhledem k povaze přírodních a nechemicky ošetřených potravin klademe na skladování zvláštní důraz! Po převozu k vám domů je třeba ale pokračovat ve správném skladování i ve vaší spíži. Doporučujeme proto přesypat potraviny z originalních přepravovacích papírových pytlíků do nádob, které vytvoří podmínky skladování v suchu a chladu. Mnohé organické potraviny totiž rychle vysychají a ztrácejí na hmotnosti a nebo naopak jsou náchylné k plesnivění. Většina potravin ze sortimentu e-shopu PYTLICI.CZ se správně skladuje při teplotě do dvaceti stupňů celsia a relativní vlhkosti do sedmdesáti procent. Pokud jsou podmínky skladování jinak specifické, je to uvedeno v popisu produktu.

Povinností odběratele je zkontrolovat kvalitu dodaných produktů. Vzhledem k rychlé proměně organických potravin při nesprávném skladování můžeme řešit vaši nespokojenost pouze do 14ti dnů od převzetí zásilky.

Ochrana osobních údajů

Veškeré osobní nebo firemní údaje, které poskytne kupující v průběhu využívání tohoto internetového obchodu, jsou považovány za důvěrné a chráněné na základě Zákona č. 101/2000 Sb. Provozovatel se zavazuje, že tyto údaje neposkytne třetím osobám.

Odesláním objednávky vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů prodávajícím, a to pro účely realizace práv a povinností z kupní smlouvy a pro účely zasílání informací a obchodních sdělení. S ohledem na povahu našeho obchodu, tj. neustále se měnící nabídku, zasíláme kupujícím pravidelný emailový informačník s aktualitami a zajímavostmi. Každý kupující má možnost se od něj odhlásit kliknutím na odkaz na jeho posledním řádku.

Ochrana duševního vlastnictví

Obsah stránky www.pytlici.cz zahrnující zejména texty, fotografie, grafická a jiná výtvarná díla, software, ochranné známky a jiná práva požívající ochrany je výlučným vlastnictvím Jana Hikeše a nesmí být užívána v nejširším významu bez předchozího písemného souhlasu Jana Hikeše.

Tyto podmínky ve spojení s objednávkou představují úplnou dohodu o kupní smlouvě, která se řídí českým právem.

Zpět

Nabídka dne
Citrusový pektin

Citrusový pektin

Skvělé přírodní zahušťovadlo pro domácí marmelády bez chemie. Pro letošní zavařovací sezónu za nejlepší cenu!
115 Kč
Čokoládové kapky BIO

Čokoládové kapky BIO

jsou ideální pro přípravu horkého čokoládového nápoje, krémů, dezertů, dortů a do čokoládové fontány.
39 Kč
Pomazánka se smaženou cibulkou 100 g BIO COUNTRY LIFE

Pomazánka se smaženou cibulkou 100 g BIO COUNTRY LIFE

momentálně máme tuhle parádní pomazánku za lepší cenu tak ji vyzkoušejte. Běžne je za 36,- Kč
32 Kč
Přírodní třtinový cukr z Mauricia

Přírodní třtinový cukr z Mauricia

Tento univerzálně použitelný přírodní cukr je vyhlášený po celém světě.
34 Kč