O nákupech

Jak objednávat?

Průvodce nákupováním v e-shopu PYTLÍCI.CZ krok za krokem:

 

1. Výběr zboží z e-shopu

Zboží ke koupi lze vybrat procházením jednotlivých kategorií nebo pomocí služby Vyhledávání podle názvu. Pak stačí jen zvolit množství a vložit zboží do pytlíku. U všech vážených potravin se objeví nabídka HMOTNOST pytlíku, díky které si můžete snadno zvolit množství.

2. Nákupní pytlík

Celou dobu nákupu máte k dispozici virtuální nákupní pytlík, do kterého můžete vkládat zboží, které chcete koupit. Kliknutím na tlačítko "Vložit do pytlíku" u jednotlivého zboží vkládáte vybrané zboží do nákupního pytlíku. V e-shopu na pravé straně nahoře se zobrazuje, kolik položek máte v pytlíku vložených a jaká je celková cena. Klinutím na počet položek se dostanete do nákupního pytlíku. Tam si ověřte, jestli jste nakoupili vše potřebné, popřípadě ještě změňte obsah. Jednotlivé položky můžete z pytlíku vyjmout, měnit jejich množství či případně vložit položky nové.

3. Objednávka zboží

Objednávka zboží se skládá z několika kroků: 1. Nákupní pytlík, 2. Dodací údaje včetně způsobu platby, 3. Váš vzkaz či individuální přání, 4. Kontrola dat a potvrzení, 5. Objednávka úspěšně odeslána, 6. Potvrzení přijetí objednávky na váš mail.

V části Dodací údaje je nutné vybrat Způsob dodání a vyplnit Dodací údaje, které jsou označené hvězdičkou. Kliknutím na tlačítko "Dokončit objednávku" je objednávka zboží odeslána k vyřízení. Potvrzení odeslání objednávky uvidíte na obrazovce a zároveň vám bude zaslána zpráva na Vaši e-mailovou adresu.

4. Registrace uživatele (není nutná)

Je-li Vám 18 let, můžete se na našich stránkách registrovat. Při registraci uvádějte pravdivé a úplné informace a udržujte je aktuální. Mezi výhody registrace patří snadné objednání zboží bez opakovaného vyplňování dodacích údajů. Zaregistrovat se můžete kliknutím na odkaz "Registrovat" v Uživatelském menu v horní části e-shopu. V Uživatelském menu se po přihlášení uživatele (Přihlásit se) zobrazí Vaše jméno. Vaše uživatelské jméno a heslo jsou přístupné pouze Vám, udržujte je v tajnosti a chraňte před zneužitím. (např. se odhlašte, pokud objednáváte z cizího počítače). Jste odpovědní za užití Vašeho jména a hesla na stránkách, zejména za objednání zboží z Vašeho přístupu.

5. Zrušení objednávky

Objednávku může kupující zrušit dle zákona č. 367/2000Sb. do 14 (slovy: čtrnácti) dnů od převzetí zboží bez udání důvodu. Kupujícímu tím vyvstává nárok na vrácení částky za toto zboží zaplacené.

Prodávající může objednávku zrušit v případě, kdy se zboží již nevyrábí, nedodává nebo se výrazným způsobem změnila jeho cena. V těchto případech je prodávající povinen zákazníka kontaktovat a dohodnout řešení.

Děkujeme Vám za návštěvu Pytlíkova a těšíme se na Vaši objednávku. Ať naše jídla i díla dělají radost!

Proběhl nákup podle vašich představ? Jste spokojeni, nebo máte připomínky či nápady na zlepšení? Vyskytl se nějaký problém s objednávkou? Nevíte, kde je zásilka s objednaným zbožím? Našli jste na našich stránkách chybu? Jsme rádi, když máme vaši zpětnou vazbu, můžeme tak rychleji zlepšovat naše služby. Kontaktovat nás můžete buď e-mailem na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , nebo telefonicky na 777 594 686. Vašim podnětům se budeme pozorně věnovat.

Zpět

Nabídka dne
Banánové plátky BIO

Banánové plátky BIO

Zralé sladké banány podélně nakrájeny na tenké plátky.
37 Kč
Makový olej Ze stodoly 250 ml

Makový olej Ze stodoly 250 ml

 100% olej ze semínek máku. 
212 Kč
Řepkový olej Ze stodoly 250 ml

Řepkový olej Ze stodoly 250 ml

100% olej ze semínek řepky olejné.
97 Kč
Jedlá soda

Jedlá soda

Jedlá soda vhodná pro potravinářské účely.
0 Kč