Jedno z tajemství alabastrové pleti Japonek - konjaková houbička na čištění pleti, která nahradí až 3 kosmetické přípravky - mýdlo, krém a pleťovou vodu. K jejímu použití nepotřebujete nic, jen čistou vodu. Kongy tento malý zázrak dovedli k dokonalosti - houbičky vyrábí ručně na malém jihokorejském ostrůvku Jeju. Použité ingredience jsou v TOP kvalitě a zcela v souladu s okolní nedotčenou přírodou. 

Kongy vyrábí konjakové houbičky a lufy v Jižní Koreji na ostrově Jeju v malé továrně, kde jsou dodržovány západní pracovní podmínky a celá výroba je přísně ruční, nikde žádné stroje.

Bambusové uhlí - vhodná pro mastnou a aknózní pleť.

Růžový jíl - vhodná pro suchou a citlivou pleť.

Zelený jíl - vhodná pro smíšenou pleť.

Žlutý jíl - vhodná pro zralou pleť.

Zcela přírodní konjaková houbička je plná minerálů, vitamínů a antioxidantů. Zastane práci hned za několik kosmetických produktů, k jejímu použití totiž nepotřebujete víc než vodu! Rozumí si se všemi typy pleti. 

Konjak je přírodní houbička pro každodenní čištění a revitalizaci pleti. Je přirozeně hypoalergenní a vyrovnává PH pleti.

Jak ji používat? 

Před prvním použitím namočte houbičku na pár minut do misky s vlažnou vodou. Houbička nasaje vodu, zvětší svůj objem, změkčí se a je připravena se o Vás starat. Můžete ji používat jen s vodou nebo do houby aplikovat malé množství oblíbeného šistícího pleťového prostředku. Po použití propláchněte a zbavte přebytečné vody. Zavěste i, aby mohla vyschnout. 

Před dalším použitím ji stačí ponořit do vody a rehydratovat. 

 

 

Minimální trvanlivost:
Země původu: