Sušený ananas si uchovává nenapodobitelné aroma a většinu živin i účinných látek. Je velmi bohatý na mangan, stopový prvek, který se aktivně podílí na vytváření mužských i ženských pohlavních buněk. Proto se doporučuje lidem, kteří jsou postiženi neplodností způsobenou nedostatečnou tvorbou zárodečných buněk (spermií u mužů a vajíček u žen).

Naše ekologicky pěstované sušené kroužky pocházejí z ananasů, jež byly sklizeny čerstvé na vrcholu zralosti, což zajišťuje maximální požitek z chuti a skvělou nutriční hodnotu.

Ananas obsahuje ve větším množství bromelain, který pomáhá rozkládat bílkoviny, a proto velmi dobře napomáhá trávení. Bromelain je také znám pro své protizánětlivé účinky. Nalezneme v něm ale také draslík (důležitý pro svaly), vápník (pro silné kosti), vitamíny A, C a B1 (pro podporu imunitního systému) a je rovněž dobrým zdrojem manganu a železa.

Sušený ananas je skvělou sladkou svačinkou a příjemně se žvýká. Lze jej použít také při přípravě rozličných vita sladkůstek a müsli mixů.

SLOŽENÍ: sušený ananas 99%, kukuřičný škrob

ALERGENY: Produkt neobsahuje žádné alergeny.

Skladování: Skladujte při teplotě do 22 °C a při relativní vlhkosti vzduchu do 70 %. Doporučujeme je uzavřít do sklenice, aby nedošlo k jejich přílišnému přesušení a tedy ztvrdnutí.

Dovozce: Diana Company, spol. s r.o. "Svět Oříšků", Rumunská 8, 120 00 Praha 2

Energie 326 kcal

Rostlinné tuky 0,4 g

Proteiny 2,5 g

Uhlohydráty 72 g

Minimální trvanlivost: 9/2024
Země původu: Ekvádor