Aktuality

Vyladili jsme objednávání

pytlici velikostiSice to bylo hodně štylový, jak jsme pytlíky popisovali ručně a moc nás to bavilo, ale ... jak přibývá objednávek (díky Bohu a Vám), měnilo se písmo ve škrabopis... a tedy jsme vynalezli vkusné papírové štítky a kromě našeho oblíbeného razítkování budeme taky nalepovat a budeme mít vzájemnou jistotu, že uživatel pytlíku opravdu přečte, co se v pytlíku skrývá, odkud to pochází a jakou to má trvanlivost.

Vylepšovací proměny se uskutečnily také přímo v e-shopu. Například u jednotlivých položek na váhu jsme doplnili políčka se zemí původu a především s minimální trvanlivostí, což znamená, že nyní máte přehled, jak čerstvé zboží kupujete a hmotnost pytlíku si tak navolíte podle Vaší spotřeby. To, jak velký pytlík si přejete koupit, si vyberete přímo u jednotlivých potravin (přidali jsme tam spoustu variant). A pozor - ZVÝHODNILI JSME CENY ZA VĚTŠÍ BALENí. S přepravní službou DPD jsme moc spokojení a hlavně se nebojíme posílat i těžší balíky, protože dépéďáci jsou samí namáklí borci :) Takže nemáme problém Vám pořádně doplnit spižírnu.

Zvlášť pokud objednáváte pro více lidí, máte nyní objednávání jednodušší. A nemusíte nic rozepisovat do poznámek.

Zkrátka jsme dolaďovali a nyní jsme naladění na další plnění Vašich přání. A protože jsme udělali v e-shopu práce a změn opravdu hodně, předem děkujeme, pokud nám dáte zpětnou vazbu při odhalení případné chybičky. Nejlépe na e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Díky!

Zpět

Nabídka dne
Cukr třtinový MUSCOVADO

Cukr třtinový MUSCOVADO

Nerafinovaný třtinový cukr s vysokým podílem melasy dodá vašim pokrmům víc než jen sladkost.
46 Kč
Švestky sušené bez pecek bio

Švestky sušené bez pecek bio

opravdová delikatesa ... s léčebným účinkem
36 Kč
Nakládaný čerstvý sýr 200g

Nakládaný čerstvý sýr 200g

  Nakládaný čerstvý sýr - čerstvý sýr z plnotučného mléka s jemně pikantní směsí.
76 Kč
Mýdlenka

Mýdlenka

Krásný kousek dřeva do Vaší koupelny. Jasan, akát nebo třešeň? 
110 Kč