Aktuality

Okořenili jsme si práci o koření

DSC 0302A je to radost! Začínáme dvaceti druhy nejoblíbenějšího u nás používaného koření, na které se naši zákazníci opakovaně ptali. A je to fakt! Proč jsme neměli koření už dávno? Je to vášeň, jak úzasně voní a každé má při sypání jiný zvuk! Máte pravdu! Když prodáváme mouku na chleba, tak je třeba mít i koření a různé druhy solí.

 

S kořením jsme vstoupili do další etapy pytlíkování a skleničkování. Pečlivým balením a rychlou dopravou zajišťujeme, že se k vám koření dostane v prvotřídní kvalitě. Naši dodavatelé sami garantují koření čerstvé s dlouhou trvanlivostí a silnou chutí i aroma.

Můžete vybírat v kategorii koření. Nejmenší balení je v přibližně jednodecových skleničkách s milou pytlíkovskou etiketou, které můžete pořídit i jako celou sadu, protože v kuchyni bude působit vesele a prakticky. Pokud už funkční kořenky máte a hledáte jen dobrý zdroj kvalitního koření za normální cenu - (co si budeme povídat, koření je v ledasjakých speciálních obchodech pěkně předražené – a žel – někdy i dost vyčáchlééé) – můžeme vám z našich pytlů odsypat, kolik si přejete. Naše obaly na koření jsou jako vždy jednoduché a ekologicky šetrné. Navolte si gramáž přímo při nákupu koření, dodáme ho v papírových pytlících a vy si ho doma přesypete do nádoby, kde ho můžete v suchu dlouho skladovat.

Koření se před Vánocemi hodí – do cukroví i jiných dobrot a sada barevných kořenek je nepochybně i dobrý dárek pro všechny, kteří rádi vaří.

My jsme z těch vůní nadšení a věříme, že i vás naše nabídka potěší. Budeme ji nadále rozšiřovat podle vašich přání. U každého koření jsme připravili jeho obsáhlejší popis i s jeho přínosy pro zdraví, zajímavostmi, recepty nebo tipy ke zpracování.

Inu - koření je na skladě, stačí si ho jen vložit do svého nákupního pytlíku:

A ještě tip na společenskou hru: Soutěžící má zavázené oči a hádá podle vůně název koření. Když uhodne, dostává tři body, když neuhodne, může použít hmat, v takovém případě získá při uhodnutí dva body. Když neuhodne, může použít chuť, díky které při správném rozpoznání získá alespoň jeden bod. Jinak je na nule. Body se sečtou a pokračuje další soutěžící se zavázanýma očima. Výhru pro nejlepšího znalce koření si vymysete, je to i skvělá vzdělávací hra pro děti.

Zpět

Nabídka dne
Cukr třtinový MUSCOVADO

Cukr třtinový MUSCOVADO

Nerafinovaný třtinový cukr s vysokým podílem melasy dodá vašim pokrmům víc než jen sladkost.
46 Kč
Švestky sušené bez pecek bio

Švestky sušené bez pecek bio

opravdová delikatesa ... s léčebným účinkem
36 Kč
Nakládaný čerstvý sýr 200g

Nakládaný čerstvý sýr 200g

  Nakládaný čerstvý sýr - čerstvý sýr z plnotučného mléka s jemně pikantní směsí.
76 Kč
Mýdlenka

Mýdlenka

Krásný kousek dřeva do Vaší koupelny. Jasan, akát nebo třešeň? 
110 Kč