Aktuality

Jsme součástí vylaďovací rodiny Somavedic

Medic-(1)-1 kopiePřístroj Somavedic si dělá své dobré jméno sám jednoduše tím, že funguje. Ale pro ty, kteří ho zatím vůbec neznají, alespoň pár slov úvodem.

Jedná se o českou technologii, za kterou stojí člověk s velmi zajímavým životním příběhem Ivan Rybjanský. Mnoho let, než byl somavedic sestaven do dnešní podoby, byl testován a vyvíjen a dnes má již pět certifikátů po zkoušení třemi laboratořemi nezávisle na sobě.

Somavedic je vlastně nadčasová krystalová informační technologie k vylaďování prostoru, těla a vody. Tedy celého našeho životního prostředí.

Ti citlivější z nás jeho účinky poznají hned. Hlavně my, kteří vnímáme s předstihem před ostatními vlivy elektromagetického záření, různých energetických anomálií či jiného disharmonického působení. Nám sensitivním prostě není v disharmonické „době jedové" místy moc dobře. Díky tomu ale včas reagujeme a přizpůsobujeme si tvar domova tak, aby se v něm žilo krásně. Ti méně citliví se nám často vysmívají a na „energie" začnou věřit, až když jim změna přístupu v nemoci zachrání život a oni pochopí, že všechno je jen o energii.

Pro nás Pytlíky, kteří sice žijeme ve staré tlustostěnné kamenné zemědělské usedlosti, do jejíhož nitra ještě wifiny nedosáhnou, je somavedic zároveń nadějí ochrany právě v oblasti elektromagnetického smogu. Přiznejme si to. Všichni jsme nějakým způsobem zamotaní do stále se zesilujících sítí GGG a spol s ne zrovna příznivými účinky na vše živé.

Žijeme v opravdu podivné silné době. Na jedné straně bují toxicita nemocných lidských myslí a anomálie moci, z druhé strany to ale vyvažují zdánlivě (ale jen zdánlivě) ojedinělé projekty typu Somavedic a také probuzených nádherně zářících láskyplných sjednocených bytostí člověka, kterých přibývá!

Na oficiální stránce Somavedic, kterou doporučujeme prozkoumat, se také dočtete, že umí perfektně harmonizovat tělo a prostředí ve kterém žijeme nebo pobýváme většinu dne. Relativně zdraví jedinci se po účincích Somavedicu cítí většinou mnohem lépe a nemocným lidem Somavedic umožní znovu nabrat sílu, aby se mohli vyléčit snadněji.

Somavedic působí také blahodárně na zvířata, rostliny a vše živé. Účinky jsou velmi pozvolné, příjemné, jemné a pozitivní. U některých klientů se dostaví efekt počáteční detoxikace, který může být trochu nepříjemný, ale brzy odezní a začnete se cítit doslova jako "ryba ve vodě". Speciální modely umí také 100% harmonizovat vodu.

Když si somavedic objednáte, budete ho mít doma za 24 hodin. Budete ho moci v klidu testovat, protože máte 60 dnů na jeho případné vrácení bez udání důvodu. Pak také získáte pětiletou záruku na jeho bezchybné fungování.

Pokud jsme vás k nákupu Somavediku inspirovali a budete si ho kupovat na domovském e-shopu, zmiňte prosím slovo Pytlíci. Jsme součástí vylaďovací rodiny, která věří z celého srdce ve světlou budoucnost.

k prohlídce druhů 

 

Zpět

Nabídka dne
Chia semena BIO

Chia semena BIO

ëkologicky pěstovaná bez pesticidů a ještě za rozumnou cenu ... paráda! 100 g za 25 kč ... 1 kg za 220,- Kč
25 Kč
Citrusový pektin

Citrusový pektin

Skvělé přírodní zahušťovadlo pro domácí marmelády bez chemie. Pro letošní zavařovací sezónu za nejlepší cenu!
115 Kč
Pravý domácí časopis 8/2019

Pravý domácí časopis 8/2019

V tomto letním čísle je článek o nás 
68 Kč