Aktuality

Chia semínka v akci

chia2Pytlíkov se zásobil chia semínky, máme jich mnoho, skvělých, s dlouhou trvanlivostí a posíláme je dál směrem k vám za akční cenu.

Cena, za kterou nyní chia semínka pocházející z Paraguaye máme, je téměř poloviční oproti dřívější ceně. Tak akci využijte a kdo ještě kouzlo chia semínek nepoznal, ať je alespoň jednou okusí!

Sami si je rádi užíváme. Tedy užíváme je jako lék hlavně na střeva a pro doplnění minerálů. Nám se osvědčují ovocné raňajky - první jídlo někdy dříve či později ráno - ovocný salát s chia semínky. Dodá spoustu šťávy do dalšího dne a člověk se cítí krásně živý. Výroba je rychlá, radostná a požitek nás baví a neubírá nám teplo ani v mrazivé zimě. Náš tip je nadrobno nakrájené české ovoce, k tomu cizokrajný banán, trochu citronové šťávy, rozinky, dost chia semínek, lžička skořice a lžíce kvalitního medu a zamíchat. Oživující!

Na očistu střev díky chia vláknině je skvělé semínka jíst jen tak na sucho, ale pak během dne pít hodně vody nebo lehkých čajů. A na hydrataci organismu použijte semínka naopak tak, že je třeba už od večera necháte stát ve vodě. Do rána pěkně nabobtají a tuto lehce slizovitou hmotu celou buď vyzunknete jen tak a nebo ji rozmixujete do svých oblíbených koktejlů či smůzíček. Existují i milovníci slizkých kaší a v boji s obstipací (tzv. zacpáno) jsou ochotni jíst ovesné kaše s namočeným (h)lnem či právě chia semínky. Proč ne?

 

Koukněte se, k čemu všemu se dá toto drobné semínko použít a čemu všemu prospívá - - -

 

 

 

Zpět

Nabídka dne
Černá čočka beluga BIO

Černá čočka beluga BIO

Černá barva, oříšková chuť = ideální luštěnina na zpestření jídelníčku. A nerozváří se.
66 Kč
Cukr třtinový MUSCOVADO

Cukr třtinový MUSCOVADO

Nerafinovaný třtinový cukr s vysokým podílem melasy dodá vašim pokrmům víc než jen sladkost.
46 Kč
Švestky sušené bez pecek bio

Švestky sušené bez pecek bio

opravdová delikatesa ... s léčebným účinkem
36 Kč
Nakládaný čerstvý sýr 200g

Nakládaný čerstvý sýr 200g

  Nakládaný čerstvý sýr - čerstvý sýr z plnotučného mléka s jemně pikantní směsí.
76 Kč